Teraz promujemy:
Ciśnieniomierz Monitor Withings z aplikacją dla iPhone

Ciśnieniomierze Domowe
635
PLN
Ciśnieniomierz Monitor Withings z aplikacją dla iPhone
Ciśnieniomierz  Monitor Withings z aplikacją dla iPhone
Cena: 635,00 zł
Cena netto: 587,96 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Producent:
-

 

Monitor ciśnienia krwi jest zintegrowany z iPhonem, iPadem i iPodem Touch, by łatwo śledzić zmiany ciśnienia krwi w czasie.

 

Błyskawiczny pomiar na ramieniu: po prostu podłącz monitor ciśnienia krwi Withings do swojego iPhone'a, iPada lub iPoda przez 30-pinowe złącze dokowania. Aplikacja Withings włączy się automatycznie i udostępni wykonanie pomiaru ciśnienia krwi jednym gestem.

 

Przejrzyste wyniki: wyświetlają się szczegółowe wyniki (w formie wykresu) i aplikacja podaje zalecane wartości, wykorzystując w pełni duże możliwości graficzne iPhone'a.

 

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych: wszystkie odczyty są zachowane dla lepszej kontroli zdrowia. Nie trzeba notować wyników, obliczać średnich ani przesyłać ich lekarzowi. Monitor ciśnienia krwi Withings robi to wszystko za Ciebie.

 

Obserwacja stanu zdrowia w kieszeni: generowane automatycznie wykresy ułatwiają identyfikowanie nowych trendów po jednym spojrzeniu. Odczyty ranne/wieczorne i średnie kolejnych pomiarów są przejrzyście wyświetlone, by ułatwić obserwację.Bezpośrednie połączenie z lekarzem: bezpieczna opcja udostępniania umożliwia automatyczny przesył pomiarów do lekarza lub rodziny. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku ściśle kontrolowanego ciśnienia z dokładnymi, rzetelnymi pomiarami wykonywanymi w domu.

Przeznaczone dla iPod  iPhone  iPad

Innowacyjny kształt: kształt monitora ciśnienia krwi Withings jest równie rewolucyjny jak jego opcje.

 

Jak to działa? Monitor ciśnienia krwi Withings: łatwy dostęp do samodzielnego pomiaru ciśnienia krwi

Samodzielne mierzenie ciśnienia krwi pomaga uniknąć różnych przyczyn odchyleń wynikających z czasu lub warunków, w jakich wykonuje się pomiar, jak działanie wysiłku fizycznego lub różnych form stresu.

Według CFLHTA, informacje uzyskane w samodzielnych pomiarach są bardziej dokładne niż rzadkie kontrole ciśnienia krwi wykonane w gabinecie lekarskim, ponieważ wielu pacjentów odczuwa stres spowodowany „efektem białego fartucha”, gdy przebywają w środowisku medycznym.

Monitor ciśnienia krwi Withings to proste narzędzie umożliwiające rzetelne samodzielne pomiary ciśnienia krwi w domu. Regularne odczyty pomagają zidentyfikować ewentualne nadciśnienie. Po leczeniu pacjent może monitorować poprawę na przestrzeni czasu.

Jak używać monitora ciśnienia krwi Withings

Podłącz rękaw do iPhone'a; automatycznie uruchomi się aplikacja Withings. Po prostu wsuń opaskę na ramię i zaciśnij nad łokciem, następnie dotknij przycisku start na iPhonie, by rozpocząć.

Monitor ciśnienia krwi Withings automatycznie oblicza średnią pomiarów, by podać znaczące wyniki.

Po prostu obróć iPhone, by przejść do historii pomiarów i 

średnich.

By przejrzeć dane później, po prostu otwórz bezpieczny dysk online na withings.com lub uruchom aplikację Withings na swoim iPhonie/iPadzie/iPodzie.

Zalecenia dotyczące stosowania: nie pic kawy 30 minut przed pomiarem; nie przyjmować tytoniu 30 minut przed pomiarem; przed pomiarem skorzystać z toalety; pozostać w pozycji siedzącej 5 minut przed pomiarem.

By uzyskać rzetelne odczyty, najlepiej wykonać 3 pomiary w ciągu 3–5 dni, rano na czczo lub przed pójściem spać, i przesłać je do wglądu lekarzowi.


Produkty powiązane

Ciśnieniomierz BP7 iHealth wireless (bezprzewodowy) nadgarstkowy  z aplikacją dla iOS, iPhone, iPad, iPod Ciśnieniomierz BP7 iHealth wireless (bezprzewodowy) nadgarstkowy z aplikacją dla iOS, iPhone, iPad, iPod

Zamówienie realizowane jedynie po przedpłacie.

Bezprzewodowy ciśnieniomierz na nadgarstek iHealth BP7 umożliwia bardzo wygodne, proste i szybkie mierzenie i monitorowanie ciśnienia krwi.

 

 

Cena: 313,00 zł 379,95 zł

BP5 iHealth WiFi ciśnieniomierz naramienny dla Apple - iOS, iPhone, iPad, iPod BP5 iHealth WiFi ciśnieniomierz naramienny dla Apple - iOS, iPhone, iPad, iPod

Ciśnieniomierz iHealth BP5 wireless to bezprzewodowy (WiFi) monitor ciśnienia krwi tętniczej, który jest w pełni automatycznym urządzeniem do mierzenia i monitorowania ciśnienia krwi na ramieniu.

Cena: 559,50 zł

Waga WiFi Withings Biała - aplikacja dla iPhone Waga WiFi Withings Biała - aplikacja dla iPhone

WYCOFANA Z OFERTY. Zastąpiona modelami HS 3 oraz HS 5 firmy iHealth

Ultranowoczesny design. Pierwsza WiFi (bezprzewodowa) waga osobista! Jeżeli próbujesz zbić wagę albo zyskać na wadze i pozostać w dobrej kondycji to waga WiFi pomoże w realizacji tego zamiaru. Waga wyposażona w bezprzewodowy system przesyłania danych z wagi bezpośrednio do Twojego komputera albo iPhon'a, lub do Tweedera i FaceBook'a. Nowoczesny design sprawia że waga wygląda jak dalszy kuzyn iPhona. Made in France.

Cena: 665,00 zł


Waga Withings WiFi Black Czarna - aplikacja na iPhone'a Waga Withings WiFi Black Czarna - aplikacja na iPhone'a

WYCOFANA Z OFERTY. Zastąpiona modelami HS 3 oraz HS 5 firmy iHealth

Ultranowoczesny design. Pierwsza WiFi (bezprzewodowa) waga osobista! Jeżeli próbujesz zbić wagę albo zyskać na wadze i pozostać w dobrej kondycji to waga WiFi pomoże w realizacji tego zamiaru. Waga wyposażona w bezprzewodowy system przesyłania danych z wagi bezpośrednio do Twojego komputera albo iPhon'a. Nowoczesny design sprawia że waga wygląda jak dalszy kuzyn iPhona. Producent: francuska firma Withings.

Cena: 665,00 zł

Opinie o produkcie (0)

sprzet medyczny

Producenci

Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla ochrony zdrowia.

Zaloguj się

Sklep internetowy Shoper.pl